Diskusní téma: Reference

Datum: 24.10.2011

Vložil: Lucie Němečková

Titulek: Ubytování

Ahojte,

ráda bych se s vámi podělila za osobní zkušenost.
Jedním slovem to je super! V ceně ubytování máte naprosto všechno, co mladý člověk k životu potřebuje a i více. Můžete si bez problému vyprat, vyžehlit, usušit, uvařit, být na netu a dívat se na televizi. Všechno je nové a čisté. Opravdu luxusní. Poloha je výborná a jako velké plus jsou i bezproblémový domácí.
Není naprosto nic, co by se dalo vytknout.

pokud si chcete reference ověřit : lucie.nemeckova@gmail.com

Datum: 18.10.2011

Vložil: Vladimír K.

Titulek: Doporučení ubytování, alias spokojenost

Jsem rád za osobní zkušenost, kterou mám z ubytovacích prostor v lokalitě Komín. Byl jsem se podívat i na pokoje na ulici Bezejmenná v Žabovřeskách, protože tam mám pár spolužáků a tam je to taky moc hezký a útulný, ale už tam nebylo volno, tak jsem se nechal ubytovat právě na ulici Řezáčova v Komíně, kde je to taky úplně nové a moderní.

Rád bych doporučil nejen ubytování jako takové, ale i starostlivost kolem (dárek na uvítanou, úklid a výměna lůžkovin, rychlý internet, LCD TV, apod.). Pokud tedy jsou volná místa a sháníte ubytování, neváhejte. Oproti tomu, co jsem viděl, když jsem ubytování sháněl, je to luxus.

Kdybyste kdokoliv si chtěl ověřit osobně, volejte 732 900 800.

Datum: 09.10.2011

Vložil: Marek Bačovský

Titulek: Ubytování

V rámci toho, že už jsem pár ubytování za svůj pobyt v Brně vyzkoušel vč. vysokoškolských kolejí, takže pokud to srovnám, tak jedním slovem luxus. Za uvedené ceny jsem dostal nadstandardní služby jako nikde jinde tzn. výměna prádla, úklid, plochá LCD TV na pokoji, klidné prostředí, perfektní kolektiv atd. Vřele všem doporučuji ;-)

Datum: 09.10.2011

Vložil: Matej Ťažandlák

Titulek: Ubytovanie


Za posledné štyri roky som vystriedal viac podobných zariadení. Ubytovanie v Komíne hodnotím lepšie ako VÝBORNÉ. Všetky dohody boli splnené vždy na čas a v plnej miere. Môžem potvrdiť, že ubytovňa je moderne vybavená a zabezpečuje všetko, čo je uvedené na týchto stránkach. Okrem iného by som chcel zvýrazniť polohu. Veď uvážte. Kto má v jednej budove: bývanie, hospodu, obchod a posilku???
Keď som prvý krát vstúpil do izby, zložil som si veci a odhrnul perinu na posteli. V tú chvíľu som vedel, že sa nachádzam na správnom mieste. Skúste a uvidíte sami...
Doporučujem.

Datum: 07.10.2011

Vložil: Martin B.

Titulek: ubytování

Taky vřele doporučuji všem, co hledají ubytování. Všechny prostory jsou opravdu pěkné, čisté, vše nové. Kolektiv mladých příjemných lidí, v ceně perfektně rychlý internet, televize s asi deseti programy na pokoji a jednou měsíčně úklid společných prostor...

Kdybyste si chtěli reference ověřit i osobně, volejte: +420 725 931 828

Datum: 05.10.2011

Vložil: Míra Klescht

Titulek: ubytování

Ahoj všem, rád bych doporučil tyto stránky studentům (ale i mladým lidem), kteří hledají dlouhodobé a kvalitní ubytování.
Sám za sebe jsem velice spokojen se službami, které nejsou jenom napsaný, ale jsou opravdu realizovaný. Mám štěstí i na spolubydlící, takže super.
V případě dalších dotazů mě klidně kontaktujte na klescht@email.cz.

Záznamy: 71 - 76 ze 76
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8

Přidat nový příspěvek