Diskusní téma: Reference

Datum: 09.10.2011

Vložil: Matej Ťažandlák

Titulek: Ubytovanie


Za posledné štyri roky som vystriedal viac podobných zariadení. Ubytovanie v Komíne hodnotím lepšie ako VÝBORNÉ. Všetky dohody boli splnené vždy na čas a v plnej miere. Môžem potvrdiť, že ubytovňa je moderne vybavená a zabezpečuje všetko, čo je uvedené na týchto stránkach. Okrem iného by som chcel zvýrazniť polohu. Veď uvážte. Kto má v jednej budove: bývanie, hospodu, obchod a posilku???
Keď som prvý krát vstúpil do izby, zložil som si veci a odhrnul perinu na posteli. V tú chvíľu som vedel, že sa nachádzam na správnom mieste. Skúste a uvidíte sami...
Doporučujem.

Datum: 07.10.2011

Vložil: Martin B.

Titulek: ubytování

Taky vřele doporučuji všem, co hledají ubytování. Všechny prostory jsou opravdu pěkné, čisté, vše nové. Kolektiv mladých příjemných lidí, v ceně perfektně rychlý internet, televize s asi deseti programy na pokoji a jednou měsíčně úklid společných prostor...

Kdybyste si chtěli reference ověřit i osobně, volejte: +420 725 931 828

Datum: 05.10.2011

Vložil: Míra Klescht

Titulek: ubytování

Ahoj všem, rád bych doporučil tyto stránky studentům (ale i mladým lidem), kteří hledají dlouhodobé a kvalitní ubytování.
Sám za sebe jsem velice spokojen se službami, které nejsou jenom napsaný, ale jsou opravdu realizovaný. Mám štěstí i na spolubydlící, takže super.
V případě dalších dotazů mě klidně kontaktujte na klescht@email.cz.

Záznamy: 91 - 93 ze 93
<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Přidat nový příspěvek