Diskusní téma: Reference

Datum: 06.05.2018

Vložil: Richard

Titulek: Ubytování

Ahoj, všem můžu ubytování jen doporučit.

Pan Kozelek je velice ochotný a vstřícný a hlavně vždy dodržel vše co bylo dohodnuté :-).

Datum: 11.02.2012

Vložil: Malcolm Burns

Titulek: accommodation

Hi everyone, I've been staying in the apparment for a few moths during my visit in Brno. I'd like to thanks very much to everyone who did take care of my stay - it's just been perfect.
I do recommend these appartments. For further informations find my FB profile :-)

Datum: 05.01.2012

Vložil: Ludmila Machová

Titulek: ubytování

Ahoj!
Taky se podělím o svou zkušenost. Bydlím na ubytovně v Žabinách.
Podepisuji se pod reference ostatních a ještě dodám pochvalu a obrovský dík na adresu domácích, díky nimž jsem si mohla splnit další sen a pořídit si psa. Naprosto skvělá domluva, snaží se vyhovět všem přáním a prosbám, pokud to jen trochu lze. Skvělou polohu, sámošku v domě a luxusní bydlení - co víc si student v Brně může přát?!

Datum: 22.11.2011

Vložil: Jan Zapletal

Titulek: ubytování

Krásný den všem!

Přečetl jsem si předchozí hodnocení a nelze než souhlasit s tím, co je tam uvedené. Ryze pragmaticky by se dalo říci, že poměr kvalita a cena jsou velice dobré. Bydlel jsem na Komíně, kde je maximální množství lidí 10. Na první pohled se může zdát, že tam bude věčně rušno a lidé se perou o kuchyň nebo koupelnu, ale upřímně řečeno jsem nebydlel nikde, kde by bylo tolik klidu a soukromí (což samozřejmě nevylučuje možnost se seznámit s dalšími lidmi, to už záleží na každém, co konkrétně hledá). Navíc vstřícnost ubytovatelů mi dala pocit, že tuto práci dělají rádi a snaží se zajistit studentům opravdu příjemné místo k bydlení bez toho, aby z nich (nás :) ) rýžovali peníze. Bydlel jsem zde opravdu krátce (což opravdu bylo nesmírně vstřícné, že mi to bylo takto umožněno), ale budu mít na toto místo jen příjemné vzpomínky. Kdybych se nestěhoval z Brna, tak bych opravdu neměl důvod jakkoliv měnit.

S přátelským pozdravem,
Honza Zapletal


Datum: 22.11.2011

Vložil: Jan Zapletal

Titulek: Re: ubytování

Kdyby snad náhodou byl nějaký dotaz, tak mi klidně napiště na jan-zapletal@hotmail.com a nebo mě najdete na ISu MU jako Mgr. Jan Zapletal (učo 219751).

Datum: 24.10.2011

Vložil: Lucie Němečková

Titulek: Ubytování

Ahojte,

ráda bych se s vámi podělila za osobní zkušenost.
Jedním slovem to je super! V ceně ubytování máte naprosto všechno, co mladý člověk k životu potřebuje a i více. Můžete si bez problému vyprat, vyžehlit, usušit, uvařit, být na netu a dívat se na televizi. Všechno je nové a čisté. Opravdu luxusní. Poloha je výborná a jako velké plus jsou i bezproblémový domácí.
Není naprosto nic, co by se dalo vytknout.

pokud si chcete reference ověřit : lucie.nemeckova@gmail.com

Datum: 18.10.2011

Vložil: Vladimír K.

Titulek: Doporučení ubytování, alias spokojenost

Jsem rád za osobní zkušenost, kterou mám z ubytovacích prostor v lokalitě Komín. Byl jsem se podívat i na pokoje na ulici Bezejmenná v Žabovřeskách, protože tam mám pár spolužáků a tam je to taky moc hezký a útulný, ale už tam nebylo volno, tak jsem se nechal ubytovat právě na ulici Řezáčova v Komíně, kde je to taky úplně nové a moderní.

Rád bych doporučil nejen ubytování jako takové, ale i starostlivost kolem (dárek na uvítanou, úklid a výměna lůžkovin, rychlý internet, LCD TV, apod.). Pokud tedy jsou volná místa a sháníte ubytování, neváhejte. Oproti tomu, co jsem viděl, když jsem ubytování sháněl, je to luxus.

Kdybyste kdokoliv si chtěl ověřit osobně, volejte 732 900 800.

Datum: 09.10.2011

Vložil: Marek Bačovský

Titulek: Ubytování

V rámci toho, že už jsem pár ubytování za svůj pobyt v Brně vyzkoušel vč. vysokoškolských kolejí, takže pokud to srovnám, tak jedním slovem luxus. Za uvedené ceny jsem dostal nadstandardní služby jako nikde jinde tzn. výměna prádla, úklid, plochá LCD TV na pokoji, klidné prostředí, perfektní kolektiv atd. Vřele všem doporučuji ;-)

Datum: 09.10.2011

Vložil: Matej Ťažandlák

Titulek: Ubytovanie


Za posledné štyri roky som vystriedal viac podobných zariadení. Ubytovanie v Komíne hodnotím lepšie ako VÝBORNÉ. Všetky dohody boli splnené vždy na čas a v plnej miere. Môžem potvrdiť, že ubytovňa je moderne vybavená a zabezpečuje všetko, čo je uvedené na týchto stránkach. Okrem iného by som chcel zvýrazniť polohu. Veď uvážte. Kto má v jednej budove: bývanie, hospodu, obchod a posilku???
Keď som prvý krát vstúpil do izby, zložil som si veci a odhrnul perinu na posteli. V tú chvíľu som vedel, že sa nachádzam na správnom mieste. Skúste a uvidíte sami...
Doporučujem.

Datum: 07.10.2011

Vložil: Martin B.

Titulek: ubytování

Taky vřele doporučuji všem, co hledají ubytování. Všechny prostory jsou opravdu pěkné, čisté, vše nové. Kolektiv mladých příjemných lidí, v ceně perfektně rychlý internet, televize s asi deseti programy na pokoji a jednou měsíčně úklid společných prostor...

Kdybyste si chtěli reference ověřit i osobně, volejte: +420 725 931 828

Záznamy: 91 - 100 ze 101
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Přidat nový příspěvek